Ha leáll a Messenger, megbénul a céged?

Ha leáll a Messenger, megbénul a céged?
Nálad is bekapcsolt a pánik üzemmód, amikor június 12-én péntek délután hirtelen összeomlott a Facebook és kidobott a Messenger a saját fiókodból?
Nem vagy egyedül!
Napzárás a cégnél, induló hétvégi műszak, kezdődő rendezvény, osztálykirándulás?
Hirtelen mind azt éreztük, hogy elzártak a külvilágtól és kapkodva keresgéltük a telefonszámokat, alternatív kapcsolattartási módokat.
Ez lehetett volna akár egy óriási emberkísérlet is. De nem az volt.
Nem véletlen, hogy nálunk a céges kommunikáció több lábon áll, és nem a Messenger az alapja.
Ha Gmailt, vagy céges szinten Google Workspace-t használsz, van egy sokkal biztonságosabb utad. A Messengert házon belül könnyedén helyettesítheti a professzionális Google Chat.
Ráadásul a rendszerek teljesen összeérnek: ha kapsz egy e-mailt az ügyfeledtől, a Gmailben egy kattintással elmentheted az elérhetőségeit a Névjegyek (Contacts) közé, onnan pedig már indíthatod is a Chat beszélgetést. A Google Workspace ugyanis három integrált kommunikációs csatornát egyesít: a hang- és videó alapú Meetet, a rövid szöveges üzenetküldést (Chat), és a hagyomanyos levelezést (GMail). A távmunka és kollaboráció ennek köszönhetően egyetlen biztonságos platformon valósítható meg.
Ráadásul, ha Workspace-t használsz, a szervezeteden belüli kollégák adatai automatikusan elérhetőek a belső címlistában.
Előzd meg a következő összeomlást és építs több pillért a céges kommunikációd számára! Google Workspace – 30 napos díjmentes próbaidőszakkal.




